• Ново
Land O Езера Какао Класици, Солени Карамел & Чоколадо Топло Какао Микс, 14.8-Унца Канистер
zoom_in

Land O Езера Какао Класици, Солени Карамел & Чоколадо Топло Какао Микс, 14.8-Унца Канистер

DEN 173.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1 Канистер прави 10 порции Солени Карамел Какао.Премиум квалитет состојки.Крем, богата, и мазна топло какао со вкусни трага од нане.Кошер млечни производи.Направени од Кент Прецизност Храна.Вкус Име : Солени Карамел | Големина : 14.8 Унца (Пакување од 1).

Избор на купувачот..