• Ново
PawHut 40 Челик Пластични Мали Животни Миленичиња Кафез Комплет со Тркала - Сина и Бела
zoom_in

PawHut 40 Челик Пластични Мали Животни Миленичиња Кафез Комплет со Тркала - Сина и Бела

DEN 2159.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

МАЛИ ЖИВОТНИ КАФЕЗ : Pawhut "мали животни хабитат дома мерки 40.25" L x 17.25" W x 21"H за да обезбеди голем простор за живеење и максимална удобност за вашето домашно милениче, зајакот, морско свинче, chinchilla, и повеќе.Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за хрчаци и стаорци.ПОВЕЌЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : Ова делукс дом за вашите мали домашни миленичиња им нуди зголемен простор, храна за јадење и вода шише вклучени за да јаде и пие, рампата за лесно нагоре и надолу, да им се обезбеди место каде што може да имаат изведба.ЛЕСЕН ПРИСТАП ДУПКИ : пред вратата овозможува лесен пристап до внатрешноста на мали животни куќиште со 5.5" длабоко база да се одржи постелнина за лесно расчистување.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ИЗГРАДБА : Цврсти прав-обложени челик метал заврши и да застане со пластична база и резиња за дополнителна безбедност.На 1' бар проред обезбедува одлична вентилација, додека одржување на вашето домашно милениче да се обезбеди.ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ : Вклучува 6 тркалање тркала за лесно движење и транспорт со безбедносните брави да се задржи кафез во место кога не е во употреба.Paw Hut мали животни кафез со застане е совршен дом за малите животни како зајаци и гвинеја свињи.Се одликува со жица метал стои со тркала за лесен транспорт од соба в соба.На издржлив дизајн карактеристики на голема врата за лесен пристап до вашето домашно милениче.Хабитат вклучува рампата, платформа, храна за јадење, и шише за вода за да се заврши за полнење.Чувајте ги вашите домашни миленици се обезбеди, чувајте ги на сигурно, и чувајте ги активни и окупирана за долг живот вреди да се живее со големо домашно милениче производи од Pawhut!.

Избор на купувачот..