• Ново
Меки Играчки за Супер Меки Прекрасна Кадифен Кукла Животинско Играчка за Деца Прегратка Бебе Кукла Перница на Спиење Дома Декор (Боја : Небото сино, Големина : 90cm)
zoom_in

Меки Играчки за Супер Меки Прекрасна Кадифен Кукла Животинско Играчка за Деца Прегратка Бебе Кукла Перница на Спиење Дома Декор (Боја

DEN 12059.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ткаенини : Кристал супер меки, фил : pp памук.Боја класификација : розова, небото сино.Удобно Тестенини : кожа-пријателски, мека, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови изработка.Целосно пополнување : целосно пополнување на сите делови, не е лесно да се деформира, добра еластичност, цврсто навој страна, не е лесно да се произведуваат памук!.Внимателен кон детали : мека тело, парична казна крои без убодите, јасно печатење и боење, и не е лесно да исчезнат.Име : Банана Monkey Fabric : Кристал супер soft Filling : pp cotton Color класификација : розова, небото blue Height : 60cm, 75см, 90cm Applicable возраст : над три години old Toy тип : doll Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Удобно Тестенини : кожа-пријателски, мека, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови изработка.Целосно пополнување : целосно пополнување на сите делови, не е лесно да се деформира, добра еластичност, цврсто навој страна, не е лесно да се произведуваат памук!Внимателен кон детали : мека тело, парична казна крои без убодите, јасно печатење и боење, и не е лесно да исчезнат.Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Избор на купувачот..