• Ново
Тркала На Автобусот Кадифен | Полнети со Училишниот Автобус | Wheelie Училиште | Анимиран Пеење на Училишниот Автобус | Кадифен Автобус | Полнети со Училишниот Автобус И
zoom_in

Тркала На Автобусот Кадифен | Полнети со Училишниот Автобус | Wheelie Училиште | Анимиран Пеење на Училишниот Автобус | Кадифен Автобус

DEN 671.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????CUDDLY ПОЛНЕТИ ИГРАЧКИ : Направи секој гушвам време пријатно за вашиот малку cuddler.Нашите анимиран училишниот автобус играчка има кадифен пополнување дека е мека доволно да се притисне, прегратка, и да си игра со.Надворешниот материјал е нежна на допир.Автобуска мерки 8.5 (L) x 5 (W) x 6 (H) инчи.Бара 3 ААА батерии (батерии СЕ ВКЛУЧЕНИ). ????СИТЕ ОД ПЕРФОРМАНСИ во СЕКОЕ ВРЕМЕ : песната "Тркала на Автобус" е хит мелодија кај бебиња и мали деца раните фази.Нашите музички училишниот автобус може да се пее, танцува, и да светне.Устата всушност се движи со стиховите на песната!. ????ПЕЕЊЕ ИГРАЧКИ ЗА ИМАГИНАТИВНА ИГРА : Оваа Тркала на Автобусот играчки за бебиња и мали деца им помага да ги развијат своите имагинација, додека негување на нивната креативност.Една страна огледало размавта има "Притиснете Тука" знак за да го активирате училишниот автобус играчка перформанси.Само притиснете и види го оживее и да ја задржите вашите малечки забавуваат со часови!. ✨ СВЕТЛО & ПРЕНОСНИ & ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Овој анимиран кадифен училишниот автобус е многу лесен што го прави полесно за вашиот малку што да се носат и на патувања.Повеќето идеална играчка за да го однесе на училиште авантури или дури и да Баба куќа за екстра забавно!Без комплицирани подесување е потребно.Само чиста забава и да игра!. ????МИСИЈА : Кадифен Креации продава кадифен играчки за предучилишна возраст децата.Нашата цел е да обезбеди висок квалитет на интерактивни и образование кадифен играчки, додека со користење на високо квалитетни материјали и атрактивен дизајн.Нашата определба е да ги инспирира насмевки на децата играјќи си со нашите играчки, и да му ја врати, со донирање 10% од добивката за добротворни цели!.Кадифен Креации продава кадифен играчки за децата во предучилишните-возраст на децата.Нашата цел е да обезбеди висок квалитет на интерактивната и едукативна кадифен играчки, додека со користење на високо-квалитетни материјали и атрактивен дизајн.Нашата определба е да ги инспирира насмевки на децата играјќи си со нашите играчки, и да му ја врати, со донирање 10% од добивката за добротворни цели!.

Избор на купувачот..