• Ново
MaxLLTo™ USB PC Држачи за Кабел за Податоци за Кабелот Води за Камера Panasonic Lumix DMC-ZS25 DMC-TZ35
zoom_in

MaxLLTo™ USB PC Држачи за Кабел за Податоци за Кабелот Води за Камера Panasonic Lumix DMC-ZS25 DMC-TZ35

DEN 155.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

USB PC Држачи за Кабел за Податоци/Кабелот/Доведе За КАМЕРА Panasonic Lumix DMC-ZS25 DMC-TZ35. Овој кабел се поврзува на вашиот дигитален фото апарат на USB-подготвени компјутер, USB хаб или фото печатач/dock за префрлување на слики. 2-во-1 тема : овој кабел може исто така да префрлувате моќ.При поврзување на овој кабел со USB AC/Автомобил полнач (НЕ се Вклучени тука), вие може да го добиете со редовна AC/Автомобил полнач, и може да ја полните батеријата во внатрешноста на камерата.Компатибилен со : Panasonic Lumix Камера DMC-ZS25 / ZS25s / ZS25a / ZS25k / ZS25h / ZS25p ..серија, DMC-TZ35 / TZ35s / TZ35a / TZ35k / TZ35h / TZ35p ..серии.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме Компанија која што сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Радосно да го Прифати Враќањето и да Даде Вашите Пари Назад.Без Прашања Праша. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите - 24 Месеци - Размена. 100% сосема нов и висок квалитет usb 2.0 кабел за податоци/доведе. (Не-ОЕМ) на Овој кабел се поврзува на вашиот дигитален фото апарат на USB-подготвени компјутер, USB хаб или фото печатач/dock за префрлување на слики. 2-во-1 тема : овој кабел може исто така да префрлувате моќ.При поврзување на овој кабел со USB AC/Автомобил полнач (НЕ се Вклучени тука), вие може да го добиете со редовна AC/Автомобил полнач, и може да ја полните батеријата во внатрешноста на камерата.Висок квалитет на кабел : Фолија и Плетенка Екранировка за да се намали EMI/RFI Пречки Извртени Пар изградба за да се обезбеди висока-брзина, без грешки за пренос на податоци, пренос на Податоци, стапките до 480 Mbps Кислород слободни бакар јадро со животната средина-пријателски рециклираат пластични USB 1.0, 1.1 и 2.0 компатибилен.Светлина и лесно да ги носите : 4 FT долго.Квантитет на пакет : 1 единица.Компатибилен со : Panasonic Lumix Камера DMC-ZS25 / ZS25s / ZS25a / ZS25k / ZS25h / ZS25p ..серија, DMC-TZ35 / TZ35s / TZ35a / TZ35k / TZ35h / TZ35p ..серии.

Избор на купувачот..