• Ново
2 Пакети Кабел Клипови, Simr 5 Слотови Кабелот Организатор Кабел за Управување за Десктоп Полнење Моќ Кабел Кабли Глувчето Компјутер Биро Жица Организатор, Само Лепил
zoom_in

2 Пакети Кабел Клипови, Simr 5 Слотови Кабелот Организатор Кабел за Управување за Десктоп Полнење Моќ Кабел Кабли Глувчето Компјутер

DEN 760.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПОДОБРО ЗА РАЗЛИЧНИ ПОВРШИНИ : ѕид, пластика, дрво, стакло, метал или гума (или други), нашите кабел систем за управување ќе ви помогне да ги постигнете вашите кабел организација цел дома, во вашата просторија или канцеларија биро.Сите кабли се многу лесно да се стега и unclamp да лепило жица носители.НАПРАВИ БИРО ЧИСТИ & ОРГАНИЗИРАНИОТ : Кабли и кабли околу вашата работа биро, ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, мобилен телефон или дури и вашиот автомобил, Simr Кабел Клипови ќе бидете сигурни дека вашите кабли се организирани и лесно достапни кога ќе им треба.Добро за вашиот мобилен телефон стојат носителот, слушалките, телефонот и полначи, USB кабли, моќ канапи, компјутер, лаптоп и аудио каблите, ethernet, HDMI, ТВ, музички инструменти со жици, игри конзола кабли или други додатоци предмети што треба со рака.БРЗ КОРА & СТАП : Ќе може во 5 секунди или помалку кора и се држи себе лепило кабел клип за непосредна употреба.Нашите високо квалитетни кабел капка решение ќе одговара на големи и мали кабли.ЗАШТИТНА & СТИЛСКИ : На Simr кабел клипови се направени од еластична отпорност на пластика.И меки силиконски е издржлив и може да штити вашиот кабли од гребнатини.Едноставни и стилски дизајн може да се применува на разни стилови на жици.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 2 пакети кабли клипови, ако не сте задоволни со тоа, контактирајте со нас и пари назад без двоумење.На нашите клупи, во нашата соба, во кујната, Simr Кабел Организатор Куки може да ви помогне да било место во дом, во вашиот ученичкиот дом или во канцеларија.Овие кабли голманите се слатки!.

Избор на купувачот..