• Ново
Bahteliv Кабел Ремени, Обновливи Кабел Врски,Кука и Јамка Најлон за Прицврстување на Жица Лента Организатор,Кабелски Менаџмент, Само грчевито држејќи се за Кабелот Ја
zoom_in

Bahteliv Кабел Ремени, Обновливи Кабел Врски,Кука и Јамка Најлон за Прицврстување на Жица Лента Организатор,Кабелски Менаџмент, Само

DEN 2188.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Слободен Избор】 - На кука и јамка лента може да се намали во различни должини на кои треба.Без оглед на должината пакет на кабли ќе се прави можете да ја исечете должината што треба за работа. 【Повеќе се Користи 】кабел врски се совршени за кабел, жица или кабелот организиран и уреден во место, како што се моќ канапи, телефон полначи, лаптоп и аудио кабли, игри конзола жици, USB, HDMI, ТВ жици, итн.Тоа е идеален за чување на сите видови на кабли кабли добро организиран и уреден во место. 【ОБНОВЛИВИ И EFFICIET】 - Авто-приложување кука и јамка лента, една заврши врз себе за безбедна задржете.Обновливи кабел врски.Намалување на големина како што се бара, корисна избор за тенки или обемни кабли, мали или големи пакет. 【Материјал големина】Овој кабел за управување со е направен од висок квалитет на најлон материјал, кои се трајни, флексибилен и лесен.0.6 инчен широк и 33 метри. 【Идеално Решение 】- Нема повеќе грозен хаос на испреплетени кабли!Нема повеќе еластична бендови или поштенски врски, за да заврши вашиот глас!Со овој кабли организира лента, може да се задржи на глас во вашиот дом и канцеларија целосно организиран капак.

Избор на купувачот..