• Ново
ZhiYo 153 инчен Кабел Concealer White & ТВ Кабелот Капак(36in) Беж Пакет
zoom_in

ZhiYo 153 инчен Кабел Concealer White & ТВ Кабелот Капак(36in) Беж Пакет

DEN 551.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

9 Дел Пакување : секој дел е 17 инчен должина, 9pcs во вкупен износ ќе биде 153 инчи.Инсталирајте крај до крај, ретко треба ножовка да се намали, ќе добиете должината што треба.Чистење на Изгледот на Вашата Соба Ѕидови : не дозволувајте оние грозен жици виси таму, прикривање со нашиот мозок маска, вашата соба ќе изгледа некогаш уредни.Сокриј Далеку Кабли, да ги Задржи на Опасни Далеку : вие никогаш не ќе сакаат да ја видат вашата прекрасна деца или домашни миленици игра со кабли, ова жица hider ќе биде паметен избор.Високо Квалитетни ПВЦ Материјал : пламен retardant.Мора да се за домаќинство кабел работи.Твоите најдобри жица покривање на избор.Paintable Површина : тешко забележлива ленти на површината, нашите кабел покритие може да биде обоен за да одговара на вашиот ѕид.Zhi Yo 153 инчен Кабел Concealer White & ТВ Кабелот Капак(36in) Беж Пакет.

Избор на купувачот..