• Ново
SheIn Жените е Еден Рамо Ракави Исечете Резервоар Врвот и Разгореа Полите Панталони Сет
zoom_in

SheIn Жените е Еден Рамо Ракави Исечете Резервоар Врвот и Разгореа Полите Панталони Сет

DEN 671.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Rib поврзана ткаенина понуди мало истегнување носи искуство, меки и удобни чувства.Солидна панталони во собата во кој е сечење на врвот со еден рамо дизајн, како и соодветен пар на панталони со висок пораст половината и одблесокот нога.Совршен за да се носат надвор со пријателите, да се спарите со отворен пети оптоварување и очила за сонце, за да се заврши изглед.Одлично да се носат за работата, шопинг, средба со пријатели, кои датираат, плажа, појдовни, улица, секојдневно носење и секоја прилика во вашиот секојдневен живот.Ве молиме љубезно ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА подолу, пред да нарачате.Големина на Табела : XS : Биста : 26.4", Половината Големина : 24.8", Хип Големина : 29.5", Врвот Должина : 13.5", Панталона Должина : 42.1", Бедрото : 19.1", S : Биста : 28", Половината Големина : 26.4", Хип Големина : 31.1", Врвот Должина : 13.7", Панталона Должина : 42.5", Бедрото : 20", M : Биста : 29.5", Половината Големина : 28", Хип Големина : 32.7", Врвот Должина : 13.9", Панталона Должина : 42.9", Бедрото : 20.9", L : Биста : 31.9", Половината Големина : 30.3", Хип Големина : 35", Врвот Должина : 14.3", Панталона Должина : 43.5", Бедрото : 22.2",.

Избор на купувачот..