• Ново
Џек Линк е Телешко Jerky, Оригинални, (2) 9 Оз Кеси – Голема Секојдневниот Оброк, 11g на Протеини и 80 Калории, Направени со Премија Говедско месо - 96% Масти Бесплатно, Без MSG
zoom_in

Џек Линк е Телешко Jerky, Оригинални, (2) 9 Оз Кеси – Голема Секојдневниот Оброк, 11g на Протеини и 80 Калории, Направени со

DEN 374.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ДОБАР ИЗВОР НА БЕЛКОВИНИ – Протеини е суштински дел од вашата исхрана и Џек Линк е Телешко Jerky е вкусна начин за да добиете повеќе секој ден.Со 11g на протеини и 80 калории по порција, тоа е мора да се има снек да им помогне го задржи сте задоволни и полни со енергија во текот на целиот ден.НАПРАВЕНИ СО 100% ПРЕМИЈА ГОВЕДСКО месо - Џек Линк е Телешко Jerky е направен од посно намалувања на 100% премија говедско месо, потоа зачинети со едноставни состојки како што се вода и сол.Нашите вкусни месо jerky е 96% масти слободни без додаден MSG.ЦЕЛОСНА ВКУС – Џек Линк е стручно направена од говедско месо jerky е тврдо месо и бавно се готви.Некои јавете се во нашата потпис Оригиналниот вкус на смели, некои го нарекуваат вкусен, и сите повици тоа вкусно.СОВРШЕН СЕКОЈДНЕВНИОТ ОБРОК – Како не древните цивилизации на гориво и самите да се изгради пирамиди или победа меч битки?Месо.Ако тој работел за нив, Џек Линк е телешко jerky дефинитивно може да ви помогне моќ преку доцна ден на работа, се справи со вашите мед-do листа или гориво на тренингот.RESEALABLE –9 оз.кеси се resealable, па вашите говедско месо jerky секогаш ќе биде свежо и како вкусни како прв пат ќе го отвори тоа!Се донесе еден да се работи за пуштање преку вашата 2pm состанок, чува во провизии за справување викенд да-dos или како брзо пост-работа надвор протеинска ужина.СОВРШЕН ОБРОК ЗА KINKI : да се Даде дар на пуштање преку вашата ден со нашата премиум говедско месо закуски совршен за порибување stuffers или подарок кошеви за сите ваши пријатели и семејството.Вкус Име : Оригиналот.

Избор на купувачот..