• Ново
Праведните Felon Говедско месо Jerky, Различни Пак, Глутен Слободен, Сите Природни Занает Jerky, Високо Протеинска Месо Ужина, Низок Шеќер, Ниско ниво на Калории, Здрави Зак
zoom_in

Праведните Felon Говедско месо Jerky, Различни Пак, Глутен Слободен, Сите Природни Занает Jerky, Високо Протеинска Месо Ужина, Низок

DEN 1103.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КРАЈНАТА ГОВЕДСКО месо JERKY РАЗЛИЧНИ ПАКЕТ : Овој Говедско месо Jerky Мостра има одлична jerky вкус кој е опфатен & сакан од дваесетина долго време Праведен Felon фанови.Се обиде на сите 8 храбар вкусови на говедско месо jerky со 9-10g протеини по порција како секојдневниот ниска калории закуски, подароци за мажите, роденденски подароци, одмор подароци или порибување stuffers.СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : за Разлика од здрава говедско месо jerky, месо стапови или други високо протеинска ужина, кои се уште полн со сомнителни хемикалии, Праведен Felon говедско месо jerky снек пакети користат едноставни, сите природни состојки кои ви се познати и без вештачки вкусови или бои.ХРАБАР ВКУСОВИ : Праведните Felon reinvented jerky & месо стапчиња со смели, иновативни вкусови, кои се сигурни да се победи над.Направени со големо внимание во мали количества со уста поење jerky леќата да се донесе најдоброто од кои интимно Американски вкус на сушено месо.ВИСОКО ПРОТЕИНСКА ЗДРАВИ ЗАКУСКИ : Вие не треба фенси снек пакети или патека микс на адресата на вашиот глад, болката кога ќе може да смета на старомодна Американското говедско месо jerky & говедско месо стапови да се задржи ви се случува.Протеини спакувани, здрава ужина ослободена од вештачки вкусови & хемикалии.ЛОКАЛНО ИЗВОРИ, ХОРМОН за СЛОБОДНО : Ние ги користиме пасиште-фед говедско месо извори од Roseda Black Angus Фарма во Мериленд, заедно со месо извори од сите природни Ајова фарма. 100% антибиотици & хормон за раст слободни говедско месо jerky.

Избор на купувачот..