• Ново
Стоматолошки Фото Црна Позадина, Интраорална Фотографски Црна Одбор Орален Додатоци за Стоматолошки Болница за Стоматолози
zoom_in

Стоматолошки Фото Црна Позадина, Интраорална Фотографски Црна Одбор Орален Додатоци за Стоматолошки Болница за Стоматолози

DEN 2016.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Високо Квалитетен Материјал : Contrastors се изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал,нетранспарентно и одраз слободни, не се деформирани.Долго се Справи со Deisgn : Интраорална фотографски црна позадина е полесно да се користи за стоматолози.Практична настава : Интраорална црна позадина одбор се користи за интраорална фотографија, кој е практичен и удобен.Лесно Чистење : Стоматолошки фото контраст може да се чистат и decontaminated страна на било каков процес и тие се целосно autoclavable под висока температура 134 ℃.Фотографски Contrastor : Дозволи фотографии да се земе со интраорална црна позадина, даде контраст на забот и да ги елиминираат елементи не е потребно,повеќе esaily се јасно усна внатре слики.

Избор на купувачот..