• Ново
Oakley Мажите Tnp Изолирани Anorak
zoom_in

Oakley Мажите Tnp Изолирани Anorak

DEN 4067.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Прав здолниште и полите cinch заштита од длабок снег, и RFID помине џеб ти дава hi-tech раб.Легендарниот 3 M® Thinsulate™, FN Сува™ 10 K ламинатни, и напредни водат измислица се комбинираат за да се обезбеди чувствувате вода repellency и удобност во TNP Изолирани Anorak.Три-point хауба на вредноста испорачува додаде заштита на вашата глава и решетката underarm отвори и прилагодливи ракави обезбеди оптимална удобност во било клима.

Избор на купувачот..