• Ново
Колумбија Мажите Желни Воздух Осветленост 3-во-1 Јакна
zoom_in

Колумбија Мажите Желни Воздух Осветленост 3-во-1 Јакна

DEN 2825.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Најлон; 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.СИТЕ ВРЕМЕНСКИ услови ТЕХНОЛОГИЈА : Колумбија Мажите Желни Воздух Осветленост Јакна е направена од водоотпорен школка, со цел да се интегрираат со руно лагер, изградени да издржат ништо од ветер, дожд или снег.КЛАСИЧЕН ТРИ-ВО-ЕДНО ДИЗАЈН : Ова зимско палто е класичен 3-во-1 " решение.Одликувајќи се со водоотпорен надворешната школка и супер пријатна внатрешна руно слој, секој може да се носи поединечно или заедно.ВОДООТПОРЕН ШКОЛКА : Направена од нашите Хидро Крпа 3000, 100% најлон обичен ткаат школка, оваа зимска јакна е лесен, додека останатите заштитни.Тоа е совршен надворешен слој и првата линија на одбрана против влажни и windy сали.ПРИЈАТНА РУНО ЈАКНА : Ова три точка осветленост јакна вклучува длабоко 250g MTR руно куп.Се носат на свој, или слој со својата школка, за флексибилни опции.Брз и лесен систем конфигурира за различни зимски временски услови на мува.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Инкорпорирање на отстранлив бура хауба, две zippered странични џебови, внатрешна безбедност џеб, прилагодлив ракави ракав, на drawcord прилагодливи полите, и капка опашка, сите се обезбеди целосна правец, ладни и влажни временски услови заштита.

Избор на купувачот..