• Ново
Qiilu 6040inch 10мм автомобил Звук deadening мат, Butyl Автомобилската Звук Deadener Изолација & Контрола на Бучавата
zoom_in

Qiilu 6040inch 10мм автомобил Звук deadening мат, Butyl Автомобилската Звук Deadener Изолација & Контрола на Бучавата

DEN 494.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

➤➤Автомобил Звук Deadening, Звук Deadener, Автомобил Топлотниот Штит, Топлинска Изолација Пена, Звучна Изолација Пена, Звук Deadening Пена, Звук Бесплатен Пена. ➤➤, Како и подобрување на возилото акустика, ова високи перформанси изолација пена ќе се осигура вашето возило останува ладилникот во текот на летото и потоплите во зима, правење на вашиот возење поудобно. ➤➤Мека пригушувач памук одличен за запечатување против водата и воздухот ingress.Тоа е лесен, нафта и бензин отпорни. ➤➤Направени од високо квалитетни материјали со лепило, поддржан од површината, оваа изолација пена е лесно да се намали, кора и се применува, а тоа е отпорен на вода и пламен retardant. ➤➤Овој звук deadening пена е идеален за хауба, таванот, врата, кокпит кат, задната врата, firewall и У тип на ѕид, пред mudguard, предната и задната тркала. * Ако не бидете сигурни дали оваа точка одговара за вас, ни порака со вашето возило година, се направи, & модел и ние ќе најдете објект што треба. *Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : PVCColor : Прикажува како Picture Size : 152*100cm / 59.8*39.4 inch Thickness : 10мм/0.4 inch Package листа : 1 * Звук Deadener Note : Тоа е лесно да се инсталира, но професионална инсталација е препорачливо.За Us Our компанија(Qiilu) е производител на Автомобил и мотоцикл додатоци со добро опремени опрема за тестирање и силна техничка сила.Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во автомобил, рударската индустрија, транспорт, осветлување и други индустрии.Ние го поздравуваме нови и стари клиенти од сите сфери на животот да не контактирате за идните деловни односи и постигнување на заеднички успех!.

Избор на купувачот..