• Ново
MONIPA-НИ Автомобил Бучава Звук Deadener Deadening Изолација Мат 160 x 40 Топлина Firewall Топлинска Бариера Мат Затворен Мобилен Пена Алуминиум Лист
zoom_in

MONIPA-НИ Автомобил Бучава Звук Deadener Deadening Изолација Мат 160 x 40 Топлина Firewall Топлинска Бариера Мат Затворен Мобилен

DEN 1198.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Автомобил Изолација】Термички Звук Deadener, Лесни Автомобилската Топлинска Бариера.Термички & Пареа Бариера. 【Топлина Shield Автомобил Звук Deadener】100% Сосема Нов со алуминиумски материјал, Дебелина : 10мм, Висок квалитет на три-слој, близнак густина лесни пена ламинатни. 【Апликација】Надворешноста bulkhead, firewall, аспиратор, моторот оддел, моторот заливи.се подигне, тркалото, телото панели, оптоварување кат, поставен под возачкото седиште, подот, внатрешни работи bulkhead. 【Димензија】6mm*400cm*100cm(160" x 40" ). 【100% Услугата Задоволство】САД АКЦИИ, време на испорака треба околу 5-8 дена.Ако имате било какви проблеми со купување на, ве молиме слободно контактирајте со нас.MONIPA се секогаш во вашата услуга.MONIPA 160"x40" Автомобил Звук Бесплатен Deadener Топлина Shield Изолација на Бучава Материјал Мат Услуга : Нашите производи испратени од сад, брзо пристигнале преку логистика како што се ПРОЗОРЦИ/USPS/ФЕДЕКС, време на испорака треба околу 5-8 дена.Ако имате проблем со производот, плаќање ве молиме слободно да контакт.Ние сме благодарни за можноста да учат од вашето искуство и ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашите производи и услуги, сите на патот.Детали : Име на Производ : Автомобил Топлина Звук Deadener Изолација Мат Димензија : 6mm*400cm*100cm Материјал : Алуминиум Големина : 160" x 40" = 400cm x 100cm Користење Места : Како слика Пакет Содржина : 1 компјутер Топлина Звук Deadener Изолација Мат 160" x 40".

Избор на купувачот..