• Ново
А5 Хартија Лабава Лист Неделен План на Хартија Undated Излет 5x8 со Dividers Недела План Наредени Хартија Лаптоп Хартија Излет Додатоци Refillable Излет Refills (Бело-Неделно Планер,
zoom_in

А5 Хартија Лабава Лист Неделен План на Хартија Undated Излет 5x8 со Dividers Недела План Наредени Хартија Лаптоп Хартија Излет Додатоци

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Печатење во боја А5 рефил неделен план на хартија, еден за недела, еден квадратен празно дневно за да можете да снимате прашања, да се пополни во празно датум на врвот на хартија за месец. 80 листови на 160-страница неделно излет хартија, Една неделно, Еден голем празен плоштад дневно за да снимате важни работи.Изгледот е компактен и разумен, и јасно печатење во боја ви дава добро расположение.Трудот е погуста отколку нормално А5 refills хартија, со картичка-како текстура и одлична писмена форма се чувствуваат.Совршен А5 папка вметнете за флексибилна употреба и многу добар квалитет.Лаптоп хартија Одговара на А5 6 прстен врзивно совршено!Производот доаѓа со 2021 календар и месечен календар налепница, која може да се користи како индекс налепница за организирање на вашиот распоред по месец.Трудот е одличен квалитет, само мастило кои навистина се покажаа преку е sharpie ултра парична казна точка и да се тркала топката дополнителна парична казна мастило.А5 излет хартија , нема истекување или bleedthrough помеѓу страници или пред-на-назад.Можете лесно може да се напише на двете страни на една страница без bleedthrough прашања ќе се најдат со ниско-одделение хартија.Совршено компатибилни со Filofax, Оди добро со Уметноста А5 врзивно ние продаваме.Без оглед на тоа што проблемот е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми.А5 Хартија Лабава Лист Хартија Undated Излет со Dividers Недела од Месец План Наредени Хартија Лаптоп Хартија Излет Додатоци Refillable Излет Refills Како што е прикажано на сликата, додатен хартија секој од нив е иста, печатени јасно, оставајќи доволно простор за да се означи важни работи.Лаптоп хартија Одговара на А5/A5/О7 6 прстен врзивно совршено!Трудот е одличен квалитет, само мастило кои навистина се покажаа преку е sharpie ултра парична казна точка и да се тркала топката дополнителна парична казна мастило.А5 излет хартија , нема истекување или bleedthrough помеѓу страници или пред-на-назад.Можете лесно може да се напише на двете страни на една страница без bleedthrough прашања ќе се најдат со ниско-одделение хартија.Совршено компатибилни со Filofax, Оди добро со Уметноста А5/А5 врзивно ние продаваме.Без оглед на тоа што проблемот е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Избор на купувачот..