• Ново
A6 Рефил Хартија Излет Refills A6 Врзивно Refills Излет Внесува 6-Дупка Удирани Со Тупаници 100 Gsm Слонова Коска Бело - 3 Pack (Наредени)
zoom_in

A6 Рефил Хартија Излет Refills A6 Врзивно Refills Излет Внесува 6-Дупка Удирани Со Тупаници 100 Gsm Слонова Коска Бело - 3 Pack (Наредени)

DEN 1723.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Рефил Наредени Paper Size : 3.74 x 6.77 инчен/17.2x9.5cm, 8mm пресуди, 24 линии, 3 пакети на 100 Gsm слонова коска наредени рефил трудови, 45 листови / пакет, вкупно 135 листови, може да се користи за 22 Недели.Стандард 6-Дупка Дизајн : 6-Дупки refills хартија за A6 refillable преносни компјутери.Стандардни спецификации е лесно за вас да се отстранат и во, работат совршено со A6-дупки спирала граница патник лаптоп.Премиум Квалитет : Направен од тешки носат-отпорни на хартија, овие високо квалитетни дебели трудови се impermeable и непречено да се напише на двете страни.Крем боја, без додавање на флуоресцентни материјали кои може да се заштити вашиот вид.Ги исполнуваат вашите Барања : 6-Дупки рефил трудови се погодни за вашата снимањето, распоред, итн.на A6 refillable списанија лаптоп, jotting идеи, куршум весник, уметности & занаети идеи, лекцијата планирање, doodles.ШИРОКО се КОРИСТИ : Совршен за правење на дневен, неделен план за училиште, Канцеларија, Конференција работа.Лесно да се носите во вашата торба за секојдневна употреба, снимање, распоред, дневник, средби, патувања, за статистика.Боја : Наредени.

Избор на купувачот..