• Ново
GONEBIN Вљубените Gnome Кукла Елф Џуџе Кукла,Љубов Безличен Кукла Рудолф е,Денот на Вљубените Украси за Дома Дневна Соба Прозорец Реквизити Декоративни Кукла Украси
zoom_in

GONEBIN Вљубените Gnome Кукла Елф Џуџе Кукла,Љубов Безличен Кукла Рудолф е,Денот на Вљубените Украси за Дома Дневна Соба Прозорец

DEN 575.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❤СРЕЌА GNOME : Според Скандинавската традиција, шведската gnome претставува добра среќа, на жетвата, се надеваме дека оваа денот на Вљубените gnomes ќе ви донесе среќа, топлина, среќа и задоволство, Користење на оваа единствена денот на Вљубените gnomes оркестарот за да ги добиете многу радост, или како на прекрасен дар за да ја искажете вашата blessful да се вашата љубов на оние. ❤ВАЛЕНТИН УКРАСИ : Овие симпатична Г-дин Валентин gnome кадифен и Г-ѓа gnome кадифен ќе се создаде слатка допре на денот на Вљубените, кој ќе биде на совршена декорација за вашиот Валентин партија или домашна забава, и ќе биде хит на вашата партија декорација. ❤ОКО-ФАЌАЊЕ на ДИЗАЈН : Ние навистина се стави многу радости во валентин gnomes со уникатни дизајни.Симпатична срцето знак и розова боја лак, и брада е бел и има удобно допре.Овие црвени сива gnomes дефинитивно ќе биде атрактивен дизајн и ќе хит на вашиот валентин партија украси. ❤ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : црвениот сива Валентин шведски gnomes се рачно изработени дизајн и направени од високо квалитетен материјал, неговото тело е направен од Не-плетени ткаенини и дебела бела брада се направени на удобно и меки материјали. ❤Денот на вљубените Подароци За Него/Неа : Дали треба единствена Вљубените подарок?Вашиот љубовник ќе биде толку изненадени со овие симпатична gnomes.Тоа го прави голем дар и може да се појави и било каде во дом или канцеларија.Секој пат кога вашиот љубовник ги гледа, тие ќе се сеќавам на слатка спомени и насмевка со покрена устата.

Избор на купувачот..