• Ново
LROSPTAE Божиќ Готвач Gnomes Кадифен Кукла рачно изработени Кадифен Tomte Gnome Кујна Украси за Одмор Дома Табела Оркестарот Г-Gnome и Г-ѓа Gnome Кукли Божиќ Украс за Семејство
zoom_in

LROSPTAE Божиќ Готвач Gnomes Кадифен Кукла рачно изработени Кадифен Tomte Gnome Кујна Украси за Одмор Дома Табела Оркестарот Г-Gnome

DEN 575.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На-Колачи-готвач gnomes ќе се прави gingerbread човекот да ни даде благослов на божиќ.На-Колачи-готвач gnomes ќе се прави gingerbread човекот да ни даде благослов на божиќ. 100% рачно изработени & Премиер Квалитет ?На gonme е направен од мек чувствува ткаенина додека брада е направен од faux крзно?и секој gonme има малку gingerbread мажи како додатоци на нивните капи.Тие имаат алатки за правење закуски во своите раце?кои се многу живописни слики.Донесе среќа ?Gonmes се залагаме за добра среќа,љубов и сите најдобри желби.Тие ќе ја загрее атмосферата на вашиот дом и да креирате fastival расположение за време на Божиќ.Производи опис?На-Колачи-готвач gnomes ќе се прави gingerbread човекот да ни даде благослов на божиќ.100% рачно изработени & Премиер Квалитет ?На gonme е направен од мек чувствува ткаенина додека брада е направен од faux крзно?и секој gonme има малку gingerbread мажи како додатоци на нивните капи?Тие имаат алатки за правење закуски во своите раце?кои се многу живописни слики.Донесе среќа ?Gonmes се залагаме за добра среќа,љубов и сите најдобри желби.Тие ќе ја загрее атмосферата на вашиот дом и да креирате fastival расположение за време на Божиќ.Pakcage вклучуваат : 1xornament.

Избор на купувачот..