• Ново
Tulle Табела Здолниште Туту Табела Облека Партија Табела Skirting Чиста Боја Табела Покритие за Правоаголна Маса за Свадба, Роденден Бебе Туш Десерт, Торта Табела Оркест?
zoom_in

Tulle Табела Здолниште Туту Табела Облека Партија Табела Skirting Чиста Боја Табела Покритие за Правоаголна Маса за Свадба, Роденден

DEN 395.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјали : Tulle табела здолниште се направени од најлон предиво,светлина транспарентен, мека; На skirting е удобно, безопасни и безбедно.Романтична Атмосфера : Овој колоритен табела здолниште ќе создава елегантна атмосфера за партиите и додадете романса да сите големи настани.DIY Материјал:Нека вашата имагинација се кандидира дивите, совршен за да се направи туту здолниште по употребата.Идеална DIY материјал за бебе туш, свадба, дома декорација, итн.Подарок : Табела клип defaults да 0.98 Инчен, еден метар за 3, други големини ве молиме имајте во предвид.Совршена Декорација : На tulle е совршен за свадба декорација, одговара за стол лакови, столици sashes, кружни или правоаголна маса, го одликува вашата свадба.Совршен за страна како бебе туш,невестата туш,свадба партија,1-ви роденден,празник партии,семеен собир.

Избор на купувачот..