• Ново
Zeraty 20PSI Висок Притисок ВЕЧЕРАМ Воздушна Пумпа, Интелигентни Двојна Фаза Инфлацијата Авто-Off и Дефлација со 12V DC Автомобил Конектор за Застане Гребло Одбори, Кајак Ит
zoom_in

Zeraty 20PSI Висок Притисок ВЕЧЕРАМ Воздушна Пумпа, Интелигентни Двојна Фаза Инфлацијата Авто-Off и Дефлација со 12V DC Автомобил

DEN 811.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

◆[УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : HD LCD дигитален дисплеј во функција на дизајнирање, двоен мотор двојно греење дизајн, сплит дизајн и конфигурирате 3 M долг кабелот за напојување. ◆[ЕФИКАСНА РАБОТА И БЕЗБЕДНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ] : Долго притискање на копчето отвори за 3 секунди за да започнете со висок притисок на инфлацијата директно.кога брзо инфлација во првата фаза достигнува 1 PSI, тоа ќе биде автоматски се претвораат во висок притисок на инфлацијата.кога го поставите притисок вредност е постигнат, воздушната пумпа автоматски ќе се запре инфлацијата. ◆[ШИРОКО се КОРИСТИ] : Има две различни вентил адаптери за црево, тоа се вклопува во различни гребло одбори.дизајниран за буквален за мрежа, гумени брод, speedboats, воздух душеци за кампување шатори и други гумени материјали треба. ◆[УДОБЕН, ЛЕСНО ДА се спроведе ЗА ПАТУВАЊЕ] : Монтажни воздух пополнување и вшмукување цевка, погодно за складирање, погодно собранието, лесно да се носат. ◆[ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГА] : Услуга, можете да онлајн 24 часа, 30 ден парите назад на квалитетот прашања и 12 месеци на замена гаранција гаранција.

Избор на купувачот..