• Ново
МАГИЈАТА СЛОН Бременоста Перница, 57 Инчен У Облик со Полно Тело, Породилно Перница за Спиење со Сомот Маска, Поддршка Перница за Бремени Жени (Сив)
zoom_in

МАГИЈАТА СЛОН Бременоста Перница, 57 Инчен У Облик со Полно Тело, Породилно Перница за Спиење со Сомот Маска, Поддршка Перница за

DEN 643.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

У Облик на Тело Перница : Дизајниран како У форма за поддршка на главата, рамењата, грбот, колковите, стомакот, нозете и нога.Добиете сите поддршка што ви треба.Бремени Перница за Спиење : Ергономски дизајн помага да се задржи на бремените жени спијат на една страна и го намалува истурам и вртење.Спие како бебе вечерва!.Повеќе Од Само Една Употреба : Одлично да се користи додека се димовска, читање, работа од дома, гледајќи ТВ и играње игри и сл.Една Големина за Сите : Мерење 57 инчи долго, нашата перница се вклопува и краткорочни и високи возрасни, користете го наопаку, ако е потребно да се добие целото тело поддржани.Мека Корица & Меки Фил : се Отстранува сомот pillowcase е мека на допир и кожа-пријателски.Висок квалитет на полиестер кутии е толку меки да направи да се чувствувате како да спиете на облаците.

Избор на купувачот..