• Ново
JGR Пикап Камион Алатка Кутија Вратоврска Падови Алуминиум J Кука Crossover 4 Пак, Црна
zoom_in

JGR Пикап Камион Алатка Кутија Вратоврска Падови Алуминиум J Кука Crossover 4 Пак, Црна

DEN 405.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Премиум Алатка Кутија Вратоврска Падови.Обезбедува Било Crossover Алатка Кутија Цврсто.Се Избегнува Потребата Да Се Вежба Дупки Кога Монтажа Камион Алатка Кутии.Поголем Стегање Област За Дополнителна Сила.Изградена на Тешки Рѓа-Слободен Алуминиум со Хардвер; Издржливи и подготвени да се справи со тешки опкружувања.

Избор на купувачот..