• Ново
aSATAH 8 LED Автомобил Задните Приказот на Камерата за Jeep Compass 2011~2015 Година / Џип Патриот 2011~2015 Година / Џип Слобода 2011~2015 & Возило Камера Водоотпорен и Shockproof Обратен Копија
zoom_in

aSATAH 8 LED Автомобил Задните Приказот на Камерата за Jeep Compass 2011~2015 Година / Џип Патриот 2011~2015 Година / Џип Слобода

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

High-definition и 170 степен широк агли на гледање.Со добра водоотпорен функција,Прилагодливи Агол.Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн.Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна.Автомобилот Задни Приказ на Камерата/Назад Нагоре Паркинг Камера/Табличка Светлина Светилка Камера & LED HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен и Shockproof За Jeep Compass 2011~2015 Година За Џип Патриот 2011~2015 Година За Џип Слобода 2011~2015 Спецификација : 1.Пиксели : 728(H) * 492(V) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD1/3 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.Sync.Систем : внатрешни 8.S/N Сооднос : >48 Db 9.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 10 секунди.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 11.Баланс На Белата Боја : Автоматски 12.Вода-доказ : IP68 13.Видео Кабел Должина : околу 6m Пакетот вклучува : 1 x CCD Автомобил Задните Приказ на Камерата 1 x 6 M РКА Видео Кабел 1 x 12 V DC Моќност Кабел 1 x Прирачник за Корисникот.

Избор на купувачот..