• Ново
Econoco Мрежа Кошница Рек Topper
zoom_in

Econoco Мрежа Кошница Рек Topper

DEN 1628.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : 30 RTC.Објектот Пакет Димензија : 31.75" L x 4.0" W x 31.75" H. Точка Пакет Тежина : 7.85 lb.Мрежа кошница со 30" дијаметар вклучува хардвер е потребно за да одговара на следните круг полици.Производот е Хром финиш.Производот е произведен во Кина.

Избор на купувачот..