• Ново
Vgate vLinker BM OBD2 Bluetooth Код Читач, OBDII Скенирање Алатка за Android & Windows - Направени за BimmerCode
zoom_in

Vgate vLinker BM OBD2 Bluetooth Код Читач, OBDII Скенирање Алатка за Android & Windows - Направени за BimmerCode

DEN 887.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????Поддржува TP пренос протоколот, се обезбеди безжична комуникација безбедност. ✔️ЗАБЕЛЕШКА : firmware-от на Bimmer Code поддршка на E R серија модели на тоа пред 2008 година има се тестирани и ќе биде објавен наскоро, ве молиме почекајте за ажурирање. ????. ????Надградена верзија на i Car Про Bluetooth, специјално за кодирање СТАН Bimmer Code кои што бараат голема сума на пренос на податоци.Поддршка на Firmware НАДГРАДБА : ве Молиме контактирајте го нашиот тим Vgatemall. ????. ????Vgate v Linker BM OBD2 Bluetooth скенер трансформира вашиот Андроид уред, или Windows PC во професионални одделение дијагностички алатка за скенирање (i OS уреди не се поддржани). ????. ????Vgate v Linker BM bluetooth е достапна за текот-напон, над-струја, во текот-температура и батеријата истекува заштита. ????. ????Vgate v Linker BM Bluetooth OBD2 скенер нема да се троши вашата батерија ако оставете го вклучен.Оперативен актуелен 51 ма, автоматски спиење во idle во некоја друга состојба, ноќна струја е толку ниско, како 3m A. ????.Поддржува батеријата напон капка, OBD автобус активни, итн.До 3 начини да се разбудам од режимот на мирување.Во текот-напон, над-струја, во текот-температура и батеријата истекува заштита.Супериорен во однос на компатибилност-работи со повеќе 3rd партија апликации т попречи возач простор за нозе и се карактеризира со исклучителни перформанси, интелигентен режим на спиење, исклучителни трети лица апликација за поддршка.Забелешка за i OS корисници : .Ако користите i OS систем, ве молиме обратете се до Vgate v Linker BM+ Bluetooth или Vgate v Linker BM Wi Fi.Овие два модели можат да поддржуваат Android и i OS системи. # Андроид Системот За Осветлување Чекори.Вметнување на производот во OBD интерфејс на автомобилот.Пак палење за Повикување На Моторот Исклучување Позиција.Вклучете го Bluetooth на телефонот.Барање за име на уред "v Linker BM" и кликнете Пар.Внесете спарувањето код : 1234 .Ако спарувањето е успешна, можете да ја отворите АПЛИКАЦИЈАТА за да ја поставите врската. * Во чекори од СТАН работа, бидејќи различни Апликации имаат различни поставување и поврзување чекори, ве молиме да работат според релевантни информации за Апликации официјалниот веб-сајт.

Избор на купувачот..