• Ново
Надгради Bluetooth Автомобил Аудио Касета Адаптер, Лента Играч Bluetooth 5.1 Касета Помошен Адаптер, Hands-Free Телефонски Повик, се Сече Песни и Прилагодување Јачина на звук, Бел?
zoom_in

Надгради Bluetooth Автомобил Аудио Касета Адаптер, Лента Играч Bluetooth 5.1 Касета Помошен Адаптер, Hands-Free Телефонски Повик,

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Зошто ви е потребна за мене?】Ако вашиот автомобил е опремен со касета играч, тогаш оваа надградена Bluetooth касета адаптер може да ви овозможи да се игра на вашиот мобилен музика преку касета играч!Вие не треба да се замени или ремонтирам вашиот автомобил за да се избегне уништување на неговиот оригинален класичен!. 【 Лесна Контрола за Музика】Можете да одговорите на телефонски повици или да го контролирате музиката на приемникот.Промена на јачината на плеј /пауза / прескокнете музика, одговорите на повиците.Поддршка на било телефони, таблети, MP3 плеери, стерео во автомобил, слушалки, Hi-Fi, преносни јазик или други уреди опремени со стандард Bluetooth технологија.Беспрекорно пренесува стерео аудио за висок квалитет на звук, што ќе уживате во вашата музика каде и во секое време!. 【 Премиум Квалитет на Звукот за Музика】На Arsvita Касета Bluetooth 5.1 примачот е компатибилен со повеќето паметни телефони и е идеален за дома или автомобил аудио системи.Ова е кутија-тип Bluetooth примачот за автомобили, или уредите што немаат Bluetooth и сакате да добивате Bluetooth сигнали.Само прилагодите јачината на аудио изедначување поставките на плеерот и ќе добиете музички класици. 【 12-Час Игра Време 】вградената батерија може поддршка до 12 часа се' се игра и времето на разговор, 168 часа,' времето на мирување, трае само 2 часа за целосно полнење тоа.Премиум Чип снабдување постабилна и побрз пренос со помалку потрошувачка на енергија, која може да претставува супериорен аудио перформанси да ги расипат вашето уво и никогаш не чувствува досадно додека возите. 【Она што Ќе Добиете за】1 Пакет Bluetooth 5.1 Примачот Касета адаптер.Производ прирачник и клиент сервис на картичката. 12 Месеци Замена ако постои незадоволство со нашите Bluetooth 5.0 Приемник Касета адаптер, ве молиме контактирајте со нас прво.Нека вашиот касета играч сјај.Ова нешто може да се движи вашиот мобилен музичка библиотека на традиционалните касета играч.Треба само едноставна Bluetooth конекција, можете да уживате во вашето патување до крај.Bluetooth 5.1 чип.Брзо и стабилна врска.Компатибилен со повеќето паметни телефони и е идеален за дома или автомобил аудио системи.Повеќе контрола на копчиња.Со копчиња на лентата, можете секогаш. * Одговарање или закачам на повик. * Контрола на јачината на звукот. * Се префрлите песни. * Копчето назад последните дојдовен повик.Стерео лента глави, како и секогаш.Одржување на високо ниво на звучни ефекти.

Избор на купувачот..