• Ново
HTC Vive Безжичен Адаптер Фан Планината (Прилагодува Брзината на Вентилаторот, Црна)
zoom_in

HTC Vive Безжичен Адаптер Фан Планината (Прилагодува Брзината на Вентилаторот, Црна)

DEN 334.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа планината ќе ви овозможи да додадете вентилаторот за ладење на врвот на вашиот HTC Vive Безжичен адаптер.Не алатките кои се потребни.Планината приклучоци во HTC безжичен адаптер USB порт.Компатибилен со HTC Vive Про и Vive Космосот.Јас не знам дали ова ќе работи на оригиналниот Vive бидејќи ќе треба слободна USB порта на предниот дел на безжичен адаптер за да го приклучиш на фан за. *HTC Vive Слушалки, и безжичен адаптер НЕ се вклучени.Вие сте купување на фан и фан планината* Овие предмети се направени да нарачате, па ве молиме оставете ја некое време за производство.Поради начинот на кој месеци се произведени може да постојат мали варијации во завршна површина.Направен во САД.Фан на Брзини : Прилагодлив Фан - 3 за Контрола на Брзината : Напон : 3.5/4.2/5 V; Воздушниот волумен : 3.5/3.88/4.4 CFM, различни брзина ниво за различни ладење потреби.Не Прилагодливи Фан - Струење : 7.52 CFM, Брзина : 6800 RPM, Бучава : 26 велика британија Дизајн кредитна : Devocut, Remixed со Нинџа Shibas ДОО.

Избор на купувачот..