• Ново
Снек Прст стапчиња за јадење за Гејмери,Обновливи Храна Пинцети,Чипс Прст Маша,Gamepad/PC Игра Додатоци,Видео Игра Партија Материјали,Деца стапчиња за јадење, Креативн?
zoom_in

Снек Прст стапчиња за јадење за Гејмери,Обновливи Храна Пинцети,Чипс Прст Маша,Gamepad/PC Игра Додатоци,Видео Игра Партија Материјали,Деца

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Чувајте ги Чисти & Здрава : Кога ќе се забавни додека јадат грицки, може да се обезбеди дека сите вашата забава опрема како што се тастатури, глувче, мобилни телефони или gamepads се чисти и хигиенски со користење на нашиот прст стапчиња за јадење.Вие веќе не треба да се исчисти екранот или на гејминг опрема често.(Испратени од САД, доставени во врска со 7-12 дена).Голем Гејминг Додатоци : Како што сите знаеме, масло и во прав ќе влијаат на осетливоста на нашиот мобилен телефон екран или gamepad.Ако ја користите оваа мала закуска тонг да се јаде грицки, кога играте игри, тогаш ќе може да се обезбеди вашите играчки, опрема за слободно на масло и шеќер/сол, затоа што може да има подобар игри искуство и, исто така, да победи на играта полесно.Лесен за Користење : потребно за да вметнете индексот прст и средниот прст во круг дупки на прст стапчиња за јадење, стави игра стапчиња за јадење над прстите, а потоа можете лесно да ги собереш закуски со тоа.Safe Материјал : Нашата прст стапчиња за јадење се направени на безбедна и високо квалитетна храна-одделение пластика, обновливи стапчиња за јадење и лесно да се чисти.Тој тежи само 0.35 оз, па носи тоа нема да влијае на вашиот гејмерски искуство.Ве молиме исчистете ги, пред и по употреба.Да се чува далеку од висока температура.Задоволителна По-продажбата на Услугата : Живот за Обезбедување на Квалитетот е предвидено од страна DEWEST.Ако нашите прст chopstick е мала, за вас, или не ви се допаѓа тоа, ве молиме не двоумете се да ни e-mail, а ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да најдеме најдобро решение да се реши вашиот проблем, како прашање ќе ЦЕЛОСНА НАПЛАТА или брод сте НОВ ЗАМЕНА за БЕСПЛАТНО, па можете да ги купите ризик бесплатно!.

Избор на купувачот..