• Ново
Буш Мебел Fairview Сала Дрво со Чевли Чување на Клупата, Антички Бела
zoom_in

Буш Мебел Fairview Сала Дрво со Чевли Чување на Клупата, Антички Бела

DEN 1569.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

33 W x 16 D x 68 H Сала Дрво со Чевли Чување на Клупата го задржува вашата entryway во ред додека размислува еден неврзан farmhouse стил.Сала Дрво карактеристики три двојно-prong грб куки за бесење јакни, капи, шалови и повеќе.Чевли Клупата површината има тежина капацитет од околу 250 килограми, па можете да ги преземат седиштето како што се стави на или отстрани обувки.Стилски louvered вратите се отвораат и затвораат на мазни Еуро-стил шарки за лесен пристап до чевли и додатоци.Чевли складирање оддел вклучува прилагодливи shelving да се приспособат на обувки на различни форми и големини.На Буш Мебел Fairview Сала Дрво со Чевли Складирање Клупата е одличен начин да се донесе релаксирана современа farmhouse стил право да ги предната врата.Висат јакни, капи, шалови и повеќе од три двојно-prong грб куки додека организирање на обувки во внатрешноста на Чевли Клупата е ниска складирање оддел.Две стилски louvered вратите отворени за да се открие четири cubbies со прилагодливи shelving да се приспособат на различни видови на чевли и додатоци.На entryway клупата е пространа 32 W x 16 D површината поддржува до 250 килограми, па може да се земе еден момент за да се одморат кога сте подготвува да ја главата или да се доаѓа дома, по долго ден.Повик заврши опции вклучуваат Антички Бела или Кејп Код Сива, и со Антички Pewter хардвер.Оваа farmhouse Сала Дрво со Чевли Клупата entryway сет е точно тестирани за да се исполнат Буш Мебел стандарди за безбедност и перформанси и е поддржан од 6 Година Производителот.Заврши својата foyer или mudroom со Fairview е соодветен Акцент Кабинет или Чевли Складирање Кабинет со Врати (координирање предмети се продава одделно).

Избор на купувачот..