• Ново
ORGANYC Органски Памук 60 Квадрати ea
zoom_in

ORGANYC Органски Памук 60 Квадрати ea

DEN 358.08

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени со 100% органски памук.Совршен за чистење бебе е чувствителна кожа.На врежана страна овозможува нежна, но сепак длабоко чистење и може да се користи од страна на сите членови на семејството.Може да се користи за отстранување на make up.Не содржи parabens, синтетички состојки, парфеми, или ПСА (Супер Absorbant Полимери).Органски Памук Бебе Squares Cotton Бебе Плоштади се направени со 100% органски памук и се совршени за чистење бебе е чувствителна кожа, како и возрасните кожата.На врежана страна овозможува нежна, но сепак длабоко чистење и може да се користи од страна на сите членови на семејството.Не содржи parabens, синтетички состојки, парфеми, или ПСА (Супер Absorbant Полимери).Tip The памук плоштади може да се користи за отстранување на make up.

Избор на купувачот..