• Ново
Голема Природна Плута & Кожа Биро Подлога,еко Биро мат,Двострано Биро Заштитник ,Водоотпорен Тастатура подлога ,Биро Mouse Pad за Office/Home/Игри на среќа/Оркестарот (Светло
zoom_in

Голема Природна Плута & Кожа Биро Подлога,еко Биро мат,Двострано Биро Заштитник ,Водоотпорен Тастатура подлога ,Биро Mouse Pad за

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Dual Страна Материјал:масата мат е направен од мешавина на растенијата врз основа плута и висок квалитет на СТП кожа.Секој клик е природно, што на вашата работна маса мат уникатен.Широк Површината Употреба:Големина на 23.6"x11.8",31.5"x15.7,"36"x17", дебелина 2mm, дебели доволно за да обезбеди мека и еластична допирање; Неговата удобно и мазна површина може да се користи како биро мат , Пишување на табла и цртање мат, биро мат, бар мат или на било кое место ќе мислам дека е соодветен, дури и може да го намали големината ви треба.Мека на допир:Плута и стп кожа ви донесе две различни допира.Тие се меки и еластични, перница под притисок на зглобовите, да се релаксираат вас, донесе comfordesk искуство, и поефикасно размислување.Тоа е исто така многу Топло, може да се изолира на студената биро, без чуден мирис.Шарени & водоотпорен:Обезбеди до 11 бои за да го изберете.Исклучени боја се користи на површината за да се спречи иритација на окото со светло рефлексија.направен од висок квалитет на СТП кожа која е водоотпорен и лесно да се чисти.Гаранција Задоволство:Нашата цел е да им обезбеди на клиентите со квалитет на услуги и одлични производи.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние може да ви обезбеди со нови или 100% наплата.Добар подарок избор за вашето семејство, пријатели и себе си.При користење на овој биро подлога & записници, кој е направен од мешавина на растенијата плута и висок квалитет на СТП кожа, природна плута помага лесно да заклучите вашата телесна температура поради своите високи перформанси во постојана температура одржување.Овој висок квалитет биро mouse pad/тастатура подлога исто така, може да се користи како биро заштитник за да се заштити вашето биро да бидат контаминирани со кафе, чај, дамки од мастило или домашно милениче гребнатини, итн., што ќе создаде нов дом канцеларија на животната средина каде можете да уживате во работата и животот секој ден.

Избор на купувачот..