• Ново
Цевка Проширувач,6Pcs Цевка Проширувач Круг се Справи со клима уред Цевка Продолжување Алатка Електрични Вежба Додатоци
zoom_in

Цевка Проширувач,6Pcs Цевка Проширувач Круг се Справи со клима уред Цевка Продолжување Алатка Електрични Вежба Додатоци

DEN 352.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Rendimiento Супериорен】Имајќи челик материјал има висока и единствен цврстина и отпорност на абење, како и високо еластична граница. 【Лесно да се Инсталира】Со стандардни круг се справи со, тоа не е лесно да падне кога се инсталира на алатки, како што се електрични дупчалки. 【Fitment】комплет содржи 6 големини на expanders, погоден за различни климатизација бакар цевки за проширување. 【Применуваат】Оваа цевка проширувач главно се користи за да се прошири бакарни цевки и поврзување на две бакарни цевки цврсто кога инсталирање на клима уред. 【Ефективни】Може да се задржи добра еластичност во време на експанзија процес, кој може да се спречи на бакар цевки од напукнување и протекување.Спецификација : Предмет Тип : Цевка Проширувач Материјал : Имајќи челик месо тело со Дијаметар : Прибл. 7mm / 0.3 во Боја : Црна месо тело со Дијаметар : 1/4in (прибл. 6.35 mm / 0.3 во) хексадецимален се справи со Спецификации : 7/8in (прибл. 22.2 mm / 0.9 во), 3/4in (прибл. 19mm / 0.75 во), 5/8in (прибл. 15.9 mm / 0.6 во), 1/2in (прибл. 12.7 mm / 0.5 во), 3/8in (прибл. 9.5 mm / 0.4 во), 1/4in (прибл. 6.3 mm / 0.25 во) Висина : Околу. 4.5 cm / 1.8 во Пакет Листата : 6 x Цевка Проширувач.

Избор на купувачот..