• Ново
Прилагодливи Бар Столици со Удобно Седиште Перница и Метална База, Вртливата Бар Столица со Модерен Дизајн и 360 степени Вртливата Седиште,Совршен за Коса Салон, Home O
zoom_in

Прилагодливи Бар Столици со Удобно Седиште Перница и Метална База, Вртливата Бар Столица со Модерен Дизајн и 360 степени Вртливата

DEN 760.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Прилагодлива висина】висината на чаир од подот до седиштето може да се прилагоди од 32.3 да 37.8 инчи, во зависност од вашата висина и вашиот префериран удобно висина.Висина на задниот дел на чаир е 7.9 инчи и ширина на задната страна е 13.8 инчи. 【Погодно собранието】инсталирање на стол е многу едноставен и брз.Возрасните може да се инсталира и да ги користите во кратко време.Ние ќе ви обезбедиме со инструкции за инсталација, без користење на многу алатки. 【Мазна возен】Овој бар стол може лесно да се движи во насоката во која сакате, со минимална штета на подот или на тепих.Неговиот дизајн е многу стабилна, не мора да се грижите за тоа паѓа над. 【Мултифункционален】Возен столици се широко се користи во вашата коса салон за масажа салон, home office, третман соба и лабораториски столицата.Во овие поставки, бар столици со тркала се многу корисни. 【Удобно седиште】школка дизајн на backrest на бар стол согласува да ергономија.Седи на стол за долго време не ќе биде многу уморни, и тоа може да се обезбеди долготрајна удобност.

Избор на купувачот..