• Ново
Команда 17034MB-EF Медиум Мат Црна Кука-17034MB, Една Големина
zoom_in

Команда 17034MB-EF Медиум Мат Црна Кука-17034MB, Една Големина

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ОРГАНИЗИРАЊЕ на ШТЕТА-БЕСПЛАТНО - се Каже збогум на дупки, знаци, или леплива остатоци на вашите ѕидови, врати, кабинети, или шкафове; Команда Куките од 3 M се лесни за употреба и да им помогне одржите вашиот ѕидови во потрага убава.НЕ се ПОТРЕБНИ АЛАТКИ - Висат purses, чанти, тренингот опрема, и повеќе од тоа каде сакате без нокти или чекан.СИЛНА И РАЗНОВРСНА - Команда Метални Куки се одржи силно на различни затворен површини вклучувајќи насликаните ѕидови, заврши дрво, стакло, плочи, метал и други мазни површини.Ги ОТСТРАНУВА ЧИСТО - Реорганизирајте кога инспирација штрајкови; Овие ѕид куки остави без лепливи лепило зад; Совршен за употреба во внатрешноста кабинети, шкафови и гардероби, во вашиот стан, дома и во канцеларија.Команда Декоративни Куките се иновативни решение за бесење на секојдневните предмети за домаќинството безбедно и штета слободни.Тоа има силно и ги отстранува чисто користење 3 M водат-ослободување технологија.

Избор на купувачот..