• Ново
Пеперминт Сјај Roll-On со Оживее Етерични Масла - Чиста Терапевтски Одделение, за Diffuser, Овлажнител, Масажа, Ароматерапијата, Кожата & Нега на Коса
zoom_in

Пеперминт Сјај Roll-On со Оживее Етерични Масла - Чиста Терапевтски Одделение, за Diffuser, Овлажнител, Масажа, Ароматерапијата,

DEN 432.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ОЖИВЕЕ Пеперминт Сјај Roll-On е комбинација на Пеперминт, Еукалиптус, Cajeput, Рузмарин, Лаванда, и Ветивер Етерични Масла во еден лесен за користење ролери шише.Се применува овој roll-on за да го на косата и тилот на вратот и да се подготвени за смирување и разрешување на тингл што следи!.ОЖИВЕЕ Етерични Масла & Мешавини ќе ви помогнат да се спие, да се подобри стомакот, се намали сака чувства, да се постигне спокојство, олеснување на главата и вратот напнатост, намалување на воспаление, одржите вашиот дом чист.Квалитетот започнува со Фарми и Извори.ОЖИВЕЕ Етерични Масла се извори од целиот свет, од одредени региони на светот каде што видови на растителни или дрво расте најдобрите.ОЖИВЕЕ Етерични Масла се 100% Чиста Терапевтски Одделение, како што тоа го покажаа со научни испитувања кои се вршат од страна на независни 3 лица Експерти и објавена јавно на нашата веб-страница.ОЖИВЕЕ Етерични Масла се 100% од Растенијата.Нема филери, превозникот масла, или синтетика.ОЖИВЕЕ е горд да се продаваат директно на потрошувачите преку интернет.Ние исто така сме горди што го ОЖИВЕЕ не е МРЕЖЕН, ОЖИВЕЕ не е продаден преку дистрибутери/upline.Ние се елиминираат трошоците на оние посредници, да го положат заштеди на вас, и се во можност да понуди ист квалитет масла за помалку.

Избор на купувачот..