• Ново
BamBwoodo Отстранлив Очила За Сонце Организатор Пластични Чаши Носител На 6 Парови Eyewear Екранот Стојат (Бела)
zoom_in

BamBwoodo Отстранлив Очила За Сонце Организатор Пластични Чаши Носител На 6 Парови Eyewear Екранот Стојат (Бела)

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1 Изработени од цврсти пластични материјали што е нетоксичен, безбеден и трајни производи за употреба. 2 6 очила за сонце може да бидат зачувани на екранот багажник, заштедете повеќе простор за вас. 3 Преносни очила носител е лесно да се инсталира, да заштедат време и лесен за употреба. 4 Повеќенаменски екранот решетката може да се откажам вашите мали животни како вашиот прекрасен ѓердан, накит, како и eyewear. 5 Декоративни екранот решетката е совршен за вашата канцеларија, дневна соба, спална соба,desktop, coutertop.Боја : Бела.

Избор на купувачот..