• Ново
Автомобил LED Лента, Светлата, 4pcs 48 USB LED Внатрешни Светла, Multicolor Музика Автомобил во Дресот на Светлината Под Цртичка Осветлување Комплет со Звук Активна Функција и Д
zoom_in

Автомобил LED Лента, Светлата, 4pcs 48 USB LED Внатрешни Светла, Multicolor Музика Автомобил во Дресот на Светлината Под Цртичка

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

LED Лента со USB кабел за Автомобил ТВ : led лента, светлата се со USB кабел, powered by DC 5 V, не се погодни само за автомобил декорација, но исто така и тв пристрасност осветлување, дома, КТВ, партија decortaion.Напон : DC 5 V; Wattage : 10 W; Сијалица Количина : 4pcs 48 Led диоди, 12 LED/ Светлина. 8 Бои RGB LED Автомобил Внатрешни работи Атмосфера Светла, Безжична Музика Далечински Управувач овозможи да ја смените бојата и да ги прилагодите јачината на светлината, како сакате, исто така, Sound-за да се активира Функцијата ќе ви овозможи да уживате во забавата со бојата се менува следните вашиот автомобил стерео музичкиот ритам како и вашиот глас.Флексибилни се Вклопува Автомобили со DC 5 V usb порт и дома декорација, тв пристрасност осветлување,тв со рамен екран LCD позадина декорација.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ се ПОГОДНИ за автомобили или камиони дека е 24 V.Двострано лепило ремени, директно вметнат во usb-порта, без промена.Едноставен дизајн за да ги красат вашата кола или дома убава, егзотични и романтични внатрешни работи.Ве молиме имајте на USB порта да се исуши.Ако имате било какви проблеми со производот по купувањето, ве молиме пишете ни веднаш.Ние сме мило да ви помогне да ги реши сите проблеми.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ се ПОГОДНИ за автомобили или камиони дека е 24 V.Ве молиме имајте на USB порт сува, или тоа може да предизвика краток спој кога ќе го користите.Доаѓаат со 8 статични бои, 4 динамички режими, 4 музика режими и stepless затемнување.Вграден-во високо чувствителни микрофон прави светло танц на глас, синхронизација со музиката.Надгради 2-во-1 дизајн, лесно да се инсталира. 4pcs ленти, 48 LEDs, светла и фантастична.Ултра-тенок, водоотпорен светлина ленти со силно лепило, брза да се качи и да ги отстраните.Одговара возила со DC 5 V USB порта, исто така, совршен за КТВ, ТВ позадинско осветлување, партија décor.Внатрешни работи автомобил светла го персонализирате вашиот автомобил со 8 еден статичен бои, мечтателни и униформа.Исто така, овие бои ќе се промени како на музичкиот ритам, што прекрасен аудио-визуелен празник!.

Избор на купувачот..