• Ново
icyzone Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени - Водење на Мускулите Резервоарот Спорт Вежбање Фитнес, Јога Блузи Спортски Маици(Пакување од 3)
zoom_in

icyzone Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени - Водење на Мускулите Резервоарот Спорт Вежбање Фитнес, Јога Блузи Спортски Маици(Пакување

DEN 546.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

70% Полиестер, 30% Rayon.Увезени.Се повлече На затворање. √ Некоја претерана armhole дизајн им овозможува на резервоарот висат над лабаво за опуштено да се чувствуваат. √ Racerback стил врзани со рабови и flatlock шевовите. √ Станот-заклучување крои да се намали chafing.Ве молиме да зумирате производот слика и ткаенина детали за да бидете сигурни дека тоа е она што го сакате. √ Оваа Жените Обука Резервоарот е идеален за вашиот тренингот.Лесни, пот-wicking ткаенина помага да се задржи ќе се исуши, додека хип-hugging се намали и малку претерани рака дупка создава модерна силуета ќе може да се движи во. √ Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата пред купување ако сте прв пат да го купат овој производ.Внесете нашата продавница да се најде на појавување на дел : спортски градник, јога панталони, активни панталони итн.Се Препорачува Bottoms : .

Избор на купувачот..