• Ново
Reebok Мажите е Единствена Бес Т Крстот Тренер
zoom_in

Reebok Мажите е Единствена Бес Т Крстот Тренер

DEN 887.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Cushioned единствена.Удобност и ефикасност.Reebok беше основана за еден од најдобрите можни причини : спортисти сакав да трчаат побрзо.Така, во 1890-тите години, јосиф вилијам Фостер направени некои од првите познати трчање со шила во them.By 1895 година, тој беше во бизнис правење чевли со рака за врвот тркачи; и пред долго време неговата млада компанија, ј.W.Згрижувачките и синови, развиена меѓународна муштерии на истакнати спортисти.

Избор на купувачот..