• Ново
Декоративни Занаети 3327 Страна Се Насликани Во Градите / Кабинет
zoom_in

Декоративни Занаети 3327 Страна Се Насликани Во Градите / Кабинет

DEN 2328.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Декоративни Занаети 1088 - Страна се Насликани во Градите / Кабинетот на Нобеловата Килими 50" w.x 18" г.x 36" h.Лакирани црни две вратата правоаголна credenza со потресени silverleaf врати,никел хардвер и една полица внатре; 50" w.x 18" г.x 36" h.

Избор на купувачот..