• Ново
Деца Силикони Тело Бања Четка | Бања Мит | Quick-Сува Замена за Деца Алишта | Одговара на Двете Родител или Дете за Рана Фаза на Развој (Жолт)
zoom_in

Деца Силикони Тело Бања Четка | Бања Мит | Quick-Сува Замена за Деца Алишта | Одговара на Двете Родител или Дете за Рана Фаза на

DEN 119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✔ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : со Висок квалитет материјал бебе четка, за децата од сите возрасни да се "направи го тоа себеси" за време на туширање и бања време!. ✔ НАЈДОБАР ИЗБОР : меки силиконски влакната се дизајнирани за да се избегне гребење скалпот со ноктите, додека обезбедување на нежна масажа стимулација за зголемување на микроциркулацијата за секојдневна нега на коса.Тоа е совршен подарок!. ✔ БАЊА ВРЕМЕ УЧЕЊЕ : Оваа бања додаток дава малку еден независноста да се чисти со Бања Мит дека е забавно, хигиенски и одговара за двете дете и родител употреба. ✔КРАЈНА УПОТРЕБА : Тоа е, исто така, мултифункционален четка за чистење, исто така може да се користи како тело massager и cleaning tool. ✔ Тоа е 100% BPA-Free, Противалергиски и Еко-Пријателски!Купите на вашето Бебе Силикони Шампон Четка СЕГА!.

Избор на купувачот..