• Ново
Vaxson Анти Сина Светлина Калено Стакло Екран Заштитник, компатибилен со FUJITSU Лаптоп LIFEBOOK U939 13.3 Видлива Област, 9H Филм Заштитници [ Не Целосна Покриеност ]
zoom_in

Vaxson Анти Сина Светлина Калено Стакло Екран Заштитник, компатибилен со FUJITSU Лаптоп LIFEBOOK U939 13.3 Видлива Област, 9H Филм

DEN 887.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа заштитна фолија покрива само на активната површина на екранот, а Не на целиот уред екран.Сино Светло Филтер : UV400 заштита, анти-статички, ублажување на заморот на очите и да ви помогне да спиете подобро.Балон-бесплатно, прашина-отпорни, жолто-отпорни. 9 H цврстина противи scuffs и гребнатини.Не леплива остатоци кога отстранети.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.

Избор на купувачот..