• Ново
Салон Backwash Шампон за Навалување на столбот Сад Потоне Ѕид Монтирани Полулегнал Шампон Стол TLC-B13WT-216
zoom_in

Салон Backwash Шампон за Навалување на столбот Сад Потоне Ѕид Монтирани Полулегнал Шампон Стол TLC-B13WT-216

DEN 1029.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

БРОДОВИ СЛЕДНИОТ РАБОТЕН ДЕН.Ajustable Шампон Стол / Ѕидот Монтирани Нервира Шампон Сад за Дополнителна Удобност и Леснотија.Вклучува Тапа, Вакуум Прекинувач за Коса, Стапица, Гел на Вратот Одмор со Вшмукување, Спреј Црево, се Исцеди.ABS Пластика гланц Отпорен на Гребење.ASSE/UPC/АДС во Согласност Тела.Било Големина Клиентот Целосно Прилагодливи Потоне Шампон Сад Ова е високо-квалитетна професионална нервира шампон сад.Тој е направен од високо влијание ABS Пластика со висок сјај заврши што секој сад функционална, визуелно привлечен, и обезбедување на долготрајна издржливост и услуга.Вклучува : -Вклучува Лесно да се Чисти Косата Стапица - професионална одделение коса стапица помага да се заштитат од губење на накит, контактни леќи, или други вредности кои можат да бидат случајно мијат надолу на мозоци. -Топла и ладна тапа -Вакуум Прекинувач -Одвод на Собранието-Спреј Црево -Ѕид Монтирање Заградата -Гел на Вратот Одмор Со Вшмукување -Навалите Механизам - Крпи Шампон Стол : Automatic Recline.Пена Баласт за Дополнителна Удобност.LUMBAR Поддршка.Нашите 2016 година Модел Шампон Стол е издржлив и стилски стол кој автоматски reclines за удобно да се одморат вашиот клиент главата на шампон сад.Стол Димензии : Седиште е 19" x 20" Backrest е 19" x 16" Чаир : 30 Кг.Политика на враќање ќе се изврши под следните услови : Пријави се прифатени под одредбата тоа е во рок од 30 дена од датумот на породување, потврдена од страна на пакет за следење на број.Купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците, со цел да се гарантира целосна наплата.

Избор на купувачот..