• Ново
Анти Магла Крпа за Очила,Нано Antifog Брише за Очила Очила Мотоцикл Шлем на Телефонот на Екранот на камерата Леќи на Камерата Ски Eyeglass Antifog со Маски Defog Обновливи Почис
zoom_in

Анти Магла Крпа за Очила,Нано Antifog Брише за Очила Очила Мотоцикл Шлем на Телефонот на Екранот на камерата Леќи на Камерата Ски

DEN 1596.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Производ вовед] ткаенина за чистење На леќите е направен од нано микрофибер, што е исклучително мека, не-нула, не-иритирачки, и може да се користи многу пати.Чистење и анти-fogging ефектот е одличен.Сите тие се индивидуално спакувани и запечатени. [Широка примена] Погодна за бришење леќи за очила, бања огледала, камери, мобилни телефонски екрани, електронски производи, скијачки очила, нуркање маски, лесно да се чисти и да се спречи површината fogging, може да се користи 600 пати. [Производ ефект] Нашата ткаенина за чистење на леќите е нежно и ефикасно.Таа е погодна за сите парична казна површина производи.Тоа е безбедно за обложени леќи, што го прави идеален избор за бришење повеќето производи.Тоа е добар анти-fogging ефект против производ fogging. [Лесен за употреба] За чистење на леќите, само ја отвори леќа ткаенина за чистење, ги исклучите вишокот на нечистотија и остатоци со преклопени крпа, а потоа се одвиваат на крпа и да ја користите на објективот производ во кружни движења се додека не се исуши. [Reminder] објективот ткаенина за чистење не може да се мијат, инаку тоа ќе влијае на нејзиното чистење и анти-магла функција.По користење на ткаенина за чистење, ве молиме да се стави назад во амбалажа кеса за да се осигура дека тоа е се користат следниот пат.Ако ткаенина за чистење е случајно soiled, ве молиме промени во времето.Боја : 5 Компјутер.

Избор на купувачот..