• Ново
Автомобил LED Лента, Светлата, 4pcs 48 LED Внатрешни Светла, MultiColor Музика Автомобил во Дресот на Светлината Под Цртичка Осветлување Комплет со Звук Активна Функција и Дал
zoom_in

Автомобил LED Лента, Светлата, 4pcs 48 LED Внатрешни Светла, MultiColor Музика Автомобил во Дресот на Светлината Под Цртичка Осветлување

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

LED Лента со USB кабел за Автомобил ТВ : led лента, светлата се со USB кабел, powered by DC 12 V, не се погодни само за автомобил декорација, но исто така и тв пристрасност осветлување, дома, КТВ, партија decortaion.Напон : DC 12 V; Wattage : 10 W; Сијалица Количина : 4pcs 48 Led диоди, 12 LED/ Светлина. 8 Бои RGB LED Автомобил Внатрешни работи Атмосфера Светла, Безжична Музика Далечински Управувач овозможи да ја смените бојата и да ги прилагодите јачината на светлината, како сакате, исто така, Sound-за да се активира Функцијата ќе ви овозможи да уживате во забавата со бојата се менува следните вашиот автомобил стерео музичкиот ритам како и вашиот глас.Флексибилни се Вклопува Автомобили со DC 5 V usb порт и дома декорација, тв пристрасност осветлување,тв со рамен екран LCD позадина декорација.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ се ПОГОДНИ за автомобили или камиони дека е 24 V.Двострано лепило ремени, директно вметнат во usb-порта, без промена.Едноставен дизајн за да ги красат вашата кола или дома убава, егзотични и романтични внатрешни работи.Ве молиме имајте на USB порта да се исуши.Ако имате било какви проблеми со производот по купувањето, ве молиме пишете ни веднаш.Ние сме мило да ви помогне да ги реши сите проблеми.Боја : RGB.

Material:
High quality PVC Rubber
Light Color:
RGB
LED type:
5050 SMD
DC:
12V

Избор на купувачот..