• Ново
Lascar ЕЛ-GFX-ДТП-Сонда-G Thermistor Data Logger
zoom_in

Lascar ЕЛ-GFX-ДТП-Сонда-G Thermistor Data Logger

DEN 300.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет Димензии : 6 L x3 H х5 W (инчи).Пакет Тежина : 1 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : ЕЛ-GFX-ДТП-СОНДА-G. На Lascar ЕЛ-GFX-ДТП-СОНДА-G е единствен канал thermistor data logger со графички екран.

Избор на купувачот..