• Ново
Tennsco 2485LO-SO84 Отвори L во Исправена позиција за Ред Завршува, 2 Ширина, 24 Длабочината, 86 Висина, Премија Бела
zoom_in

Tennsco 2485LO-SO84 Отвори L во Исправена позиција за Ред Завршува, 2 Ширина, 24 Длабочината, 86 Висина, Премија Бела

DEN 1567.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 24".Висина : 86".Боја : Премиум Бела.Овој тип на Производ име е Tennsco Отвори "L" во Исправена позиција за Ред Завршува, 2" Ширина, 24" Длабочината, 86" Висина, Премија Бела.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Избор на купувачот..