• Ново
Surge Protector, Рамни Ротирачки Приклучокот, 6 Штекер, Хоризонтална Места, Пластика, Кабелот За Напојување, 4 Нозе, Сива
zoom_in

Surge Protector, Рамни Ротирачки Приклучокот, 6 Штекер, Хоризонтална Места, Пластика, Кабелот За Напојување, 4 Нозе, Сива

DEN 695.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ВГРАДЕН-ВО SMART PROTECTION : Ова surge protector обезбедува 180 Joule Енергија Оценка која ги заштитува основните вашиот електронски уреди, како компјутери, периферни уреди, домаќинство, електроника и други уреди од ненадејна извира и молња штрајкови.УЛ ЗАВЕРЕНА : C 4 метри кабелот за напојување (14 AWG) обезбедува дополнителни кабелот должина и обезбедува безбедно 15 amp моќ лента долг кабелот со коло прекинато која исклучува кога прекумерна струја е откриен.ТРАЈНИ ОШТЕТУВАЊА ОТПОРНИ Обвивка : C&E Surge protector доаѓа во трајни влијание-отпорни ABS случај кој ги штити кола од оган, оштетување и ' рѓа.ТЕНКИ ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН : Одличен за сите краишта на заводот, забава и дома.Не земајте до вашиот простор на сите.ТЕШКИ продолжени кабли со 14 AWG жица и 15 Amp / 1800 Вати енергија оценка.Големина : 4 Метри (Еден Пакет) | Боја : Сива.

Избор на купувачот..